Webkodu Demo Sayfası, Webkodu Demo

Yazıyı Büyültme Küçültme Kodu

Yazıyı Büyültme Küçültme Kodu ile bu kodu entegre ettiğiniz yazı boyutunu kolay bir şekilde Büyült ve Küçült olmak üzere iki butonda ayarlayabilirsiniz. Farklı bir fikriniz varsa kodun işleyişi ve görselini kendinize göre uyarlayıp da kullanabilirsiniz.


WebKodu.com ;

Bir websitesinin, kurulumundan yayınına ve güncellemeler dahil tüm süreçlerinde her türlü
kod, script, template, grafik, icon, efekt-animasyon vb. ihtiyaçlarını karşılayan, özel ve bağımsız bir kaynak sitesidir.

Amacımız ;

Amatör ve profesyonel seviyedeki webmaster dostlarımızı, kod ve kaynak arayışından kurtarmak,
görsel ve teknik açıdan kaliteli websiteleri hazırlamalarına yardımcı olmaktır.

Kodlar menüsü altında yayınlanan tüm kodlar tamamen açık kaynak kodludur. WebKodu.com yayınlanan kodları sizlere orijinal ve görsel - işleyiş olarak en uygun şekilde sunmaktadır.

Yayınlanan kodlar açık kaynak kodlu olup, işleyişini, görselini vb. öğeleri istediğiniz gibi amaca uygun düzenleyip kullanabilirsiniz.

Yayınladığımız kodlar silik ve gereksiz yazılardan arındırılmış ve olabildiğince en kısa hale getirilip öyle yayınlanmaktadır. Kodların üstüne ve altına sitemiz adına imza bırakmaktayız, bunuda belirtmiş olalım.

Yayınlanan kodlar hakkında açıklayıcı ve yönlendirici bilgiler kodların yayınlandığı sayfalarda mevcuttur. WebKodu.com olarak sizlere ihtiyacınız olan veya olabilecek kodları anlaşılır, güvenilir ve görsel olarak memnun kalacağınız şekilde sunmaktayız.

Demo sayfalarında kodların işleyişini, görselini yani tam olarak ne olduğunu görebilir, izleyebilir ve deneyebilirsiniz. Demo sayfalarındaki önizlemeler yayınlanan kodun aynısı olup, kodu alıp kullanırken başka birşeyin çıkması söz konusu değildir.

WebKodu.com 'da yayınlanan tüm kodlar yasaldır ve telif hakkı içeren öğeleri barındırmamaktadır.

Konu ile ilgili görüş, öneri, şikayet için info@webkodu.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.